31 grudnia 2016

31 grudnia

Kochani,
dzisiaj jest ostatni dzień w roku. Dzisiaj nie będzie żadnej inspiracji. Dzisiaj jest czas na podsumowanie i podziękowania. 
Wiele z Was Dobre Duszyczki wie, że ten rok był dla mnie bardzo trudnym rokiem w sferze prywatnej i jednocześnie bardzo owocnym w sferze "biznesowej". W styczniu 2016 roku powiedziałam "dość" ciężkiej depresji, z którą walczyłam ponad 3 lata. Spojrzałam w lustro i wykrzyczałam sobie w twarz, że ten rok będzie "moim rokiem". Od słów przeszłam do czynów.

Rozpoczęłam cudowną przygodę w nowym fantastycznym Design Team'ie Crafty Moly - i tu mega ukłony i podziękowania dla Kariny, która dała mi szansę i wybrała mnie spośród dziesiątek utalentowanych Artystek.
W 2016 roku kontynuowałam również pracę dla wspaniałego DT Scrap & Carft. Dziękuję Emili Sieradzan i Anecie Mencfel za kolejny wspaniały rok i możliwość inspirowania w Waszym gronie. 
Ten rok był też wypełniony pożegnaniami. Dwa blogi - Box Blog oraz Projekt Wagi Ciężkiej zawiesiły swoją działalność. Pamiętajcie - zawiesiły, nie zniknęły. Trzymam kciuki, aby odrodziły się w nowych pięknych odsłonach :)

W sferze prywatnej wiele spraw zostało naprawionych, poukładanych, rozpoczętych na nowo lub zakończonych. Dzięki temu zaczęłam się uśmiechać, nauczyłam się jak być sobą i przede wszystkim zaczęłam żyć - naprawdę żyć.
Dziękuję mojej przyjaciółce Kasi za to, że wytrzymała to wszystko ze mną. Ocierała łzy, kopała w tyłek i śmiała kiedy był na to czas. Kocham Cię Wariatko :*

Dziękuję Wam wszystkim, za to, że odwiedzaliście mnie zarówno na blogu, funpage i instagramie. Wasze komentarze zawsze wywoływały i wywołują falę radości i uśmiech :) Jesteście niesamowici. 
Do zobaczenia w Nowym 2017 Roku.

Życzę, aby rok 2017 był dla Was i dla mnie jeszcze lepszy. Abyście zawsze miały / mieli wenę twórczą. By nauka nowych rzeczy przychodziła Wam z łatwością, a doba nigdy nie była za krótka.


8 komentarzy :

 1. Oby ten nadchodzący rok był jeszcze lepszy :))
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam 😘😘😘 wszystkiego najlepszego kochana moja 😘

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego w 2017, niech będzie jeszcze lepszy, pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. Martucha, i aby ten 2017 rok był pełen uśmiechów, tylko dobrych rzeczy i samych wspaniałości!

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka